Wieczorami i w weekendy możesz podróżować dużo taniej."/> Wieczorami i w weekendy możesz podróżować dużo taniej."/> Wieczorami i w weekendy możesz podróżować dużo taniej.">

Wieczorami i w weekendy możesz podróżować dużo taniej.

W chwili obecnej promocja Happy Hours nie obowiązuje w poniższej formule. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami na tej stronie.  

 

 

Korzystaj z tańszych biletów PKP Intercity.

Teraz, dzięki promocji Happy Hours, możesz kupić bilet na wybrane połączenie kolejowe pociągami Express InterCity lub Express InterCity Premium w atrakcyjnej cenie - nawet tuż przed odjazdem
Pamiętaj jednak, że liczba biletów promocyjnych jest limitowana a promocja obowiązuje na pociągi wieczorne w dni powszednie oraz w weekendy.

Tańsze weekendy

Zbliża się piątek a Ty już chciałbyś wyruszyć na wakacje lub na weekend w odległe miejsce? Sprawdź czy dostępne są jeszcze promocyjne bilety w cenie 49 zł i ruszaj tam komfortowo pociągami PKP Intercity. 


Bilety w promocyjnych cenach (do ich wyczerpania) dostępne są na pociągi kursujące po godz. 19 w piątek do godz. 13 w niedzielę. Jeżeli chciałbyś wrócić w niedzielę w późniejszych godzinach, sprawdź naszą ofertę biletów weekendowych dostępną również w Internecie.

Tańsze wieczory w dni powszednie

Jeśli korzystasz z połączeń kolejowych głównie w dni powszednie (np. podróżujesz w sprawach biznesowych), nie śpiesz się z powrotem do domu i sprawdź dostępność tańszych biletów na wieczorne podróże. 


Tańsze bilety (do ich wyczerpania) możesz kupić na połączenia rozpoczynające się po godz. 19.00 w dni powszednie.

Bilety już od 49 złotych!

Pamiętaj, że bilety w promocyjnej cenie możesz zakupić np. w aplikacji IC Mobile Navigator, nawet 5 min przed odjazdem pociągu, a ich liczba jest limitowana.  Przykładowe promocyjne ceny (w 2. klasie) w trakcie trwania promocji wynoszą:

  • 49 zł – na trasach Warszawa-Kraków/Katowice/Poznań/Trójmiasto oraz Poznań-Trójmiasto,
  • 59 zł – na trasach Warszawa-Wrocław/Bielsko-Biała,
  • 69 zł – na trasie Warszawa-Szczecin,
  • 99 zł – na trasach Trójmiasto-Kraków/Katowice.

Jeśli korzystasz z ulg ustawowych 100%, 95%, 78%, 51%, lub 37%, bilet będzie jeszcze tańszy. Powyższej oferty nie można łączyć z 30 % ulgą dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Promocja Happy Hours nie obejmuje pociągów międzynarodowych powracających z zagranicy.

Kupuj bilety tak jak Ci najwygodniej

Bilet możesz zakupić na kilka sposobów:

Pamiętaj, że bilety na EIC Premium musisz kupić np. przez aplikację IC Mobile Navigator co najmniej 5 minut przed odjazdem pociągu.

Podróżuj szybko i komfortowo!

Pociągami Express InterCity oraz Express InterCity Premium dotrzesz nie dość, że komfortowo, ale też naprawdę szybko do wybranych miast w całej Polsce:

  • nawet 2 godziny 15 minut w relacji: Warszawa-Kraków
  • nawet 2 godziny 25 minut w relacji: Warszawa-Poznań
  • nawet 2 godziny 19 minut w relacji: Warszawa-Katowice
  • nawet 2 godziny 37 minut w relacji Warszawa- Gdańsk
  • nawet 3 godziny 28 minut w relacji Warszawa-Wrocław
  • nawet 5 godzin 11 minut w relacji Kraków-Gdańsk

Warunki korzystania 

0