Podróż całej rodziny nie musi dużo kosztować! Sprawdź zniżki i udogodnienia.

Podróż całej rodziny wcale nie musi dużo kosztować! Dla wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy szereg zniżek i udogodnień. Wspólne, rodzinne wyjazdy z PKP Intercity to komfort w atrakcyjnej cenie.

Karta Dużej Rodziny w PKP Intercity to:

 

 


30-procentowy rabat podczas wspólnej podróży co najmniej 2 osób posiadających Kartę Dużej Rodziny (bez względu na przynależność rodzinną).
20-procentowa zniżka na menu dla dzieci oraz 10-procentowy rabat na ofertę w wagonach gastronomicznych WARS. Dodatkowo, do każdego zestawu dla najmłodszych, mały podróżnik otrzyma wagonik zabawkę.

Warto wiedzieć

  • Poza 30-procentową zniżką podróżni, posiadający uprawnienia do ulg ustawowych, mogą również z nich skorzystać a więc np. bilet dla ucznia czy studenta będzie jeszcze tańszy.
  • Dzieci do 4 roku życia podróżują z PKP Intercity w wagonach 2. klasy za darmo. Wystarczy pobrać dla nich bilet uprawniający do bezpłatnego przejazdu.
  • Aby zapewnić rodzinie komfort w podróżowaniu, w naszych pociągach znajdziesz takie udogodnienia jak przedziały dla opiekunów z dziećmi czy przewijaki dla maluchów w toaletach.
  • Oferta obowiązuje podczas podróży pociągami PKP Intercity w komunikacji krajowej (EIP, EIC, IC i TLK) w dowolnej klasie.

***

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

O Kartę Dużej Rodziny może się starać rodzina z minimum trójką dzieci bez względu na dochód. Wnioski składa się w gminie właściwej dla miejsca zamieszkania. Dokładny wykaz zniżek znajduje się na stronie rodzina.gov.pl.

Warunki korzystania (wersja pdf)

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIP

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIC

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIC - obowiązujące od 12 marca 2017 roku

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina TLK IC

0