Wyjaśnienia dotyczące terminów:

Kolejne cyfry oznaczają dni tygodnia:

(1)– poniedziałek (2)– wtorek (3)– środa (4)- czwartek (5)– piątek (6)– sobota (7)– niedziela

Np. (1)-(5) i (7) – oznacza: kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

KKA lub ZKA – oznacza Zastępczą Komunikację Autobusową.

(D) – oznacza dni robocze (z wyłączeniem świąt)

Kategoria:Nr pociągu:Nazwa:Nr międzynarod. pociągu:Stacja odj.:Godzina odj.:Stacja przyj.:Godzina przyj.:Termin:
EIC5110/1NEPTUNGdynia Główna19:06Warszawa Zachodnia22:44kursuje od 21.VI.2020 codziennie
EIC1510/1NEPTUNWarszawa Zachodnia05:20Gdynia Główna09:02kursuje od 22.VI.2020 codziennie
EIC17006/7SPREE/SPREWA44Warszawa Wschodnia11:59Berlin Hbf.18:16kursuje od 22.VI.2020 codziennie
EIC71006/7SPREE/SPREWA 45Berlin Hbf.09:37Warszawa Wschodnia16:06kursuje od 23.VI.2020 codziennie
EIC17002/3WISŁA/WISLA246Warszawa Wschodnia06:04Berlin Hbf.12:16kursuje od 22.VI.2020 codziennie
EIC71002/3WISŁA/WISLA247Berlin Hbf.15:43Warszawa Wschodnia21:56kursuje od 22.VI.2020 codziennie
EIC71000/1BEROLINUM249Berlin Hbf.18:45Warszawa Wschodnia23:51kursuje od 31.VII w (1)-(5) i (7)
EIC17000/1BEROLINUM248Warszawa Wschodnia04:19Berlin Hbf.09:12kursuje od 01.VIII w (1)-(6)
EIC71008/9VARSOVIA41Berlin Hbf.06:45Warszawa Wschodnia11:51kursuje od 18.VII w (1)-(6)
IC43000/1CRACOVIA115Praha hl. n10:23Kraków Główny17:54kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC34000/1CRACOVIA114Kraków Główny09:56Praha hl. n17:39kursuje od 23.VI.2020 codziennie
IC40001MORAVIA101Katowice04:52Wien Hbf.09:49kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC44000MORAVIA100Wien Hbf.18:10Katowice23:11kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC43002/3PORTA MORAVICA104Graz Hbf.05:28Przemyśl Główny18:14kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC34002/3PORTA MORAVICA105Przemyśl Główny09:20Graz Hbf.22:33kursuje od 23.VI.2020 codziennie
IC41006/7SILESIA113Praha hl. n06:23Warszawa Wschodnia14:36kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC14000/1SILESIA116Warszawa Wschodnia04:59Praha hl. n13:39kursuje w dniu 22.VI. w skr. rel. Warszawa Wsch.- Katowice, od 23.VI.2020 codziennie w pełnej relacji
IC41000/1SILESIA117Praha hl. n13:23Warszawa Wschodnia22:36kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC14006/7SILESIA112Warszawa Wschodnia13:24Praha hl. n21:39kursuje od 22.VI.2020 codziennie
IC75000/1GEDANIA59Berlin Hbf.12:37Gdynia Główna19:08kursuje od 26.VI.2020 codziennie
IC57000/1GEDANIA58Gdynia Główna08:46Berlin Hbf.15:16kursuje od 27.VI.2020 codziennie
IC41010/1CHOPIN406Wiedeń/ Praha/ Budapeszt03:18Warszawa Wschodnia10:01kursuje w dn. 17, 18.VII w rel. Praha - Kraków, od 19.VII w pełnej relacji
IC14010/1CHOPIN407Warszawa Wschodnia18:44Wiedeń/ Praha/ Budapeszt01:29kursuje od 17/18.VII w całej relacji
IC74010/1NIGHTJET457/457Berlin Hbf.19:45Wiedeń/Budapeszt01:50kursuje od 17/18.VII w całej relacji
IC47010/1NIGHTJET456/456Wiedeń/ Budapeszt02:15Berlin Hbf.08:44kursuje od 17.VII w całej relacji
TLK43004/5GALICJA301Ostrava Svinov06:10Przemyśl Główny13:40kursuje od 22.VI.2020 codziennie
TLK34004/5GALICJA300Przemyśl Główny14:23Ostrava Svinov21:51kursuje od 22.VI.2020 codziennie
TLK66170ROZEWIEJelenia Góra20:35Wrocław Główny22:42kursuje od 26.VI.2020 codziennie
TLK60171ROZEWIEWrocław Główny05:40Jelenia Góra07:54kursuje od 28.VI.2020 codziennie
TLK54072/3ROZEWIE421Gdynia Główna21:05Žilina11:44kursuje od 27/28.VI.2020 codziennie
TLK45072/3ROZEWIE420Žilina16:27Gdynia Główna07:14kursuje od 26/27.VI.2020 codziennie
TLK68151/0BARNIMWrocław Główny05:45Świnoujście12:43 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK86150/1BARNIMŚwinoujście15:27Wrocław Główny22:46 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK38190/1BURSZTYNPrzemyśl Główny18:25Kołobrzeg08:23 kursuje od 26/27.VI do 30/31.VIII.2020 codziennie
TLK83190/1BURSZTYNKołobrzeg21:08Przemyśl Główny12:20 kursuje od 27/28.VI do 31.VIII/01.IX.2020 codziennie
TLK80150/1BARNIMSzczecin Główny11:37Kołobrzeg14:03 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK88151/0BARNIMKołobrzeg14:50Szczecin Główny17:14 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK40171PIRATKatowice06:21Bielsko-Biała Główna07:09 kursuje od 28.VI do 01.IX.2020 codziennie
TLK44170PIRATBielsko-Biała Główna21:21Katowice22:12 kursuje od 26.VI do 30.VIII.2020 codziennie
TLK48072/3PIRAT405Bohumin20:48Kołobrzeg07:45 kursuje od 26/27.VI do 30/31.VIII.2020 codziennie
TLK84072/3PIRAT404Kołobrzeg19:57Bohumin07:49 kursuje od 27/28.VI do 31.VIII/01.IX.2020 codziennie
TLK50111ROZEWIEGdynia Główna08:05Hel09:43 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK55110ROZEWIEHel18:58Gdynia Główna20:37 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK46170/1WOLINBielsko-Biała Główna20:48Wrocław Główny00:33 kursuje od 26/27.VI do 30/31.VIII.2020 codziennie w skr. rel. Katowcie - Wrocław Gł.
TLK48070/1WOLIN401Bohumin20:22Świnoujście07:28 kursuje od 26/27.VI do 30/31.VIII.2020 codziennie
TLK64170/1WOLINWrocław Główny04:00Bielsko-Biała Główna08:04 kursuje od 28.VI do 01.IX.2020 codziennie w skr. rel. Wrocław Gł.- Katowice
TLK84070/1WOLIN400Świnoujście21:15Bohumin08:32 kursuje od 27/28.VI do 31.VIII/01.IX.2020 codziennie
TLK50155WYDMYGdynia Główna05:35Łeba07:48 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK55154WYDMYŁeba18:11Gdynia Główna20:10 kursuje od 27.VI do 31.VIII.2020 codziennie
TLK45070/1WYDMY403Bohumin17:33Hel07:48 kursuje od 26/27.VI do 30/31.VIII.2020 codziennie
TLK54070/1WYDMY402Hel18:04Bohumin08:45 kursuje od 27/28.VI do 31.VIII/01.IX.2020 codziennie
0