Dlaczego warto podróżować z PKP Intercity za granicę?

Zastanawiasz się nad podróżą samochodem za granicę? Jesteś pewien, że to najlepsze rozwiązanie? Dla przykładu, trasa Wrocław – Berlin to 345 km, natomiast Wrocław - Wiedeń to aż 535 km do pokonania! Aby dotrzeć na miejsce, musiałbyś poświęcić od czterech do sześciu godzin, biorąc pod uwagę postoje, ewentualne korki i niekorzystne warunki pogodowe. Jazda samochodem wymaga ciągłej koncentracji na drodze, co znacznie obniża komfort podróży. Lot samolotem – jest rozwiązaniem, dzięki któremu można oszczędzić czas (pomijając czasochłonną odprawę i dojazd z oddalonego lotniska do centrum miasta), jednakże koszty podróży zazwyczaj są wysokie

Zagraniczna podróż z PKP Intercity to gwarancja wygody, oszczędności i wielu możliwości. Od 9 grudnia 2018 r. została rozszerzona oferta połączeń międzynarodowych, dzieki której można dojechać do Wiednia, Bratysławy i Budapesztu bezpośrednio z wielu miast, tj. z Wrocławia, Raciborza, Kędzierzyna, Opola, Głogowa, Zielonej Góry i Rzepina. Do Berlina można dojechać dodatkowo z Gliwic, Zabrza, Katowic, Mysłowic, Jaworzna, Trzebini, Krzeszowic, Krakowa, Bochni, Brzeska, Tarnowa, Dębicy, Rzeszowa, Łańcuta, Przeworska, Jarosławia i Przemyśla.

Wybierając się w podróż do jednej z europejskich stolic z PKP Intercity masz gwarancję najwyższego komfortu. Dzięki wygodnym miejscom siedzącym i leżącym możesz swobodnie wypocząć. Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka elektryczne, dzięki czemu możesz zrelaksować się przy ulubionym filmie czy serialu oglądanym na tablecie czy laptopie. Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy też ofertę promocyjną SuperPromo International – dzięki, której możesz podróżować po Europie już od 14,90 €.

Zobacz co ciekawego możesz zwiedzić podróżując z PKP Intercity

Nasze połączenia

Dla Twojej wygody, oddajemy wiele codziennych połączeń, dzięki którym dojedziesz za granicę komfortowo i bezpiecznie. Masz możliwość podróżowania z wielu miejsc w Polsce. Skorzystaj z naszych propozycji lub sprawdź połączenie z Twojego miasta:

Wyszukaj godziny odjazdów w swojej relacji:
Przemyśl – BerlinWyszukaj połączenie
Warszawa – WiedeńWyszukaj połączenie
Katowice – BratysławaWyszukaj połączenie
Kraków – BudapesztWyszukaj połączenie
Twoje miasto - ...Sprawdź inne miasta

Warunki korzystania z ofert specjalnych „Super Promo International” w komunikacji międzynarodowej

0