Chcesz szybko i wygodnie pokonać trasę Warszawa - Wrocław? Nie masz ochoty na długą i męczącą jazdę samochodem czy uciążliwą odprawę na lotnisku?

Wybierz jedno z wielu połączeń PKP Intercity! Pociąg Warszawa - Wrocław to doskonały sposób na komfortową podróż dla każdego!

W podróży lubisz oglądać ulubione filmy i seriale? A może jeszcze przed dotarciem do celu wolisz poświęcić trochę czasu na pracę, aby na miejscu móc w pełni cieszyć się jego urokami?

Połączenie Warszawa - Wrocław w PKP Intercity może Ci to zapewnić!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Express InterCity Premium (Pendolino) - 3 h 34 min
InterCity - 4 h 28 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Zastanawiałeś się, czy warto przejechać samochodem trasę Warszawa - Wrocław? Ile kilometrów musiałbyś pokonać?

Odległość między miastami to aż 347 kilometrów, a na jej pokonanie musiałbyś przeznaczyć trzy i pół godziny, pod warunkiem, że nie natknąłbyś się na korki, patrole policji czy niekorzystne warunki pogodowe i nie zatrzymywał po drodze na tankowanie czy posiłek.

Przelot samolotem na trasie Warszawa - Wrocław trwa nieco krócej, doliczyć jednak trzeba czas odprawy i dojazdu do lotniska zlokalizowanego zazwyczaj na obrzeżach miasta. Biorąc pod uwagę ceny biletów lotniczych, to również nie jest idealne rozwiązanie.

Wybierając przejazd pociągiem Warszawa - Wrocław, możesz liczyć na komfortową podróż w atrakcyjnej cenie! Planując podróż pociągiem kategorii Express InterCity Premium, dokonaj zakupu biletu przed wejściem na pokład pociągu. Przed wyjazdem pamiętaj, aby sprawdzić na stronie zasady dotyczące przewozu rzeczy w naszych pociągach!

Korzyści z podróży pociągiem

Dlaczego warto zdecydować się na podróż pociągiem PKP Intercity na trasie Warszawa - Wrocław? Taki wybór to mnóstwo korzyści, w tym:

  • krótki czas przejazdu - podróż pociągiem Pendolino na trasie Wrocław - Warszawa trwa zaledwie 3 godziny i 34 minuty;
  • wysoki komfort przejazdu - podczas podróży naszymi pociągami na trasie Warszawa - Wrocław możesz korzystać z urządzeń elektronicznych (telefonu, tabletu albo laptopa), zjeść posiłek lub zrelaksować się w Strefie Ciszy (w przypadku pociągu EIP);
  • duża liczba połączeń w ciągu dnia - w południe, rano, wieczorem, a nawet w nocy - niezależnie od godziny, o której chcesz zarezerwować miejsce w pociągu, zawsze znajdziesz coś dla siebie;
  • niska cena- rezerwując bilet wcześniej, możesz skorzystać z wielu naszych promocji, w tym nielimitowanej oferty Wcześniej Taniej czy limitowanych SuperPromo i Promo, dzięki czemu zaoszczędzisz 10, 20, a nawet 30%;
  • wygodny dojazd na dworzec - jeśli wybierzesz trasę Warszawa - Wrocław, odległość od dworca do mieszkania czy hotelu nie będzie dla Ciebie trudna do pokonania. Dzięki szerokiej ofercie połączeń PKP Intercity między dworcem Warszawa Centralna i Wrocław Główny, a więc położonych w samym centrum miasta, bez problemu dotrzesz w każdy jego zakątek.

Znajdź Twoje połączenie:

Warszawa – Wrocław Kup bilet
Wrocław – Warszawa Kup bilet
0