Posiłek podczas podróży ? Tylko w wagonie gastronomicznym WARS. Sprawdź ofertę !

Rozsmakuj się w podróży!

Na pokładzie każdego pociągu Express Intercity Premium (EIP) oraz w pociągach Express Intercity (EIC), Intercity (IC), Twoje Linie Kolejowe (TLK) dostępne są usługi gastronomiczne.

Menu WARS

Menu WARS to połączenie polskiej tradycji z najnowszymi trendami kulinarnymi.

Znajdują się w pełni zbilansowane posiłki, opracowane przez szefa kuchni, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Wybierać można spośród potraw śniadaniowych, kanapek, przekąsek, sałatek, zup oraz dań głównych – z klasycznym schabowym na czele.

W ofercie znajdują się również dania wegetariańskie, soki owocowe i warzywne oraz koktajle owocowe.

Dla miłośników słodkości znajdują się wyśmienite ciasta i aromatyczna kawa.

Pracownicy WARS dbają o to aby wszystkie składniki pochodziły od sprawdzonych dostawców, a każde danie było naturalnie świeże i przygotowane bezpośrednio przed podaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z MENU WARS w pociągach EIP i EIC

Zapraszamy do zapoznania się z MENU WARS w pociągach IC z wagonami gastronomicznymi

Oferta dla najmłodszych

W menu znajdują się propozycje specjalne przygotowane dla dzieci. Proponowane zestawy posiłków uwzględniają zarówno upodobania kulinarne maluchów, jak i wymagania rodziców.

Do wyboru najmłodszych są cztery zbilansowane zestawy posiłków. Dodatkowo forma i wielkość posiłków są dostosowane do potrzeb żywieniowych najmłodszych.

Usługi dodatkowe

Na życzenie podróżnych – obsługa wagonów gastronomicznych dostarczy zamówione dania także do przedziałów.

Na pokładzie pociągów (we wszystkich pociągach z obsługą WARS oraz na wybranych trasach pociągów bez wagonu gastronomicznego) prowadzona jest również sprzedaż z wózków z tzw. mini-barów (m.in. napoje ciepłe i zimne, oraz lekkie przekąski).

Warto pamiętać:

  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami spożywanie alkoholu kupionego w pociągu dozwolone jest wyłącznie w wagonach gastronomicznych;
  • Dla komfortu innych pasażerów do wagonów gastronomicznych nie wolno zabierać zwierząt (z wyjątkiem psów przewodników oraz psów będących asystentami osób niepełnosprawnych) oraz dużego bagażu.

Korzystanie z wagonów gastronomicznych - wyciąg z Regulaminu przewozowego

0