Express InterCity (EIC) – komfortowe składy kursujące po polskich torach, zestawione z najnowszego taboru przewoźnika, objęte są całkowitą rezerwacją miejsc.

Express InterCity (EIC) – komfort dla każdego pasażera.

Z myślą o pasażerach pociągów Express InterCity przygotowano szereg udogodnień, w tym m.in. przedziały menedżerskie, którymi można komfortowo podróżować na spotkania biznesowe. Pozostali pasażerowie mogą relaksować się w wygodnych fotelach mając do wyboru przejazd w wagonie bezprzedziałowym  lub z przedziałami.

Dzięki temu EIC stanowi idealny środek transportu dla wymagającego pasażera podróżującego zarówno na długich, jak i krótkich trasach.

Kalendarium marki

Ex plus IC równa się EIC – kategoria pociągów Express InterCity powstała w 2009 roku, w wyniku połączenia dwóch istniejących wtedy marek: Express (Ex) i InterCity (IC).

Usługi

Pociągi EIC objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Pasażer korzystający z przejazdu w przedziale menedżerskim otrzymuje w cenie biletu jedno danie z karty menu, zaś każdy pasażer kl. 1 i 2 otrzyma napój (do wyboru) a w kl. 1 – przekąskę. Na życzenie podróżnych dania dostarczane są także do przedziału/wagonu, w którym zajmują miejsce.

Pociągi EIC posiadają wagony z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz wagony bezprzedziałowe – z miejscami dedykowanymi  do przewozu rowerów czy nart.

Czy wiesz, że...

pociągi Express InterCity na większości swoich tras osiągają prędkość do 160 km/h

…ekspresowo z InterCity….

Filozofia/misja marki

Pragniemy zapewnić wszystkim naszym klientom nową formę podróżowania oraz gwarancję dotarcia na czas do wyznaczonego celu podróży, aby z przyjemnością korzystali z naszych usług i rekomendowali je znajomym. Komfort, wygoda oraz udogodnienia dla pasażerów i skrócenie czasu podróży – to nasz cel!

 

0