Warunki Taryfowe dla pociągów relacji Warszawa/Gdynia-Berlin

Podróż pociągiem do Berlina z Trójmiasta albo Warszawy za 29 euro? Przekonaj się, jak tanio możesz podróżować za naszą zachodnią granicę w ofercie Berlin-Warszawa/Gdynia-Specjal:

do Berlina

Klasa 2.

Klasa 1.

z Warszawy i Gdyni

I szczebel 29,00 €
II szczebel  39,00 €

I szczebel           39,00 €
II szczebel          59,00 €

z Poznania

I szczebel 16,00 €
II szczebel 19,00 €

I szczebel           29,00 €
II szczebel          39,00 €

 

do Frankfurtu/O

Klasa 2.

z Poznania

12,00 €

 Bilety promocyjne wydawane są wg niniejszej oferty także dla osób jadących do/ze stacji Kutno i Konin (dla pociągów relacji Warszawa - Berlin) oraz stacji Tczew, Bydgoszcz, Inowrocław i Gniezno (dla pociągu relacji Gdynia - Berlin).

Promocja obowiązuje w klasie 1. i 2. pociągów EIC, które kursują cztery razy dziennie na trasie Warszawa-Poznań-Berlin (i z powrotem) oraz w klasie 2. pociągu EIC, który kursuje jeden raz dziennie na trasie Gdynia-Poznań-Berlin (i z powrotem). 

Bilety można kupić najpóźniej na 3 dni przed wyjazdem. Liczba biletów "Berlin-Warszawa/Gdynia-Specjal" jest ograniczona. Nie ma możliwości ich zwrotu lub wymiany. 

Bilety promocyjne dostępne są za pośrednictwem systemu internetowej sprzedaży biletów oraz w kasach międzynarodowych na terenie całej Polski.

 

Warunki taryfowe i zasady sprzedaży dokumentów przewozu na pociągi relacji Warszawa/Gdynia-Berlin - obowiązujące od 10 grudnia 2017 roku

Warunki taryfowe i zasady sprzedaży dokumentów przewozu na pociągi relacji Warszawa/Gdynia-Berlin

0