Urządzenia wyposażone są w łatwe w obsłudze ekrany dotykowe. Wystarczy wybrać interesujące nas połączenie określić parametry biletu i dokonać płatności (kartą lub gotówką – w zależności od typu biletomatu). Cała operacja zakupu przebiega bardzo szybko, a za korzystanie z urządzeń nie jest pobierana prowizja.

Bilety można nabyć w trzech rodzajach biletomatów:

biletomaty PKP Intercity - w kolorze metalicznym zlokalizowane na dworcu Warszawa Centralna. Płatność możliwa jest tylko kartą płatniczą (biletomaty PKP Intercity)

 

 

biletomaty firmy ASEC  - żółto-niebieskie zlokalizowane w na terenie lub w pobliżu kluczowych warszawskich dworców kolejowych w Warszawie oraz w wybranych miejscach w Polsce. W biletomatach tych należność można uiścić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą (biletomaty firmy ASEC)

 

 

 

biletomaty firmy AVISTA - pozostałe - na terenach dworców kolejowych w kilkunastu miastach w Polsce (m.in. Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin). Należność można w nich uiścić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą (AVISTA)

 

 

Lokalizację biletomatu wg. miejscowości można znaleźć korzystając z wyszukiwarki kas i biletomatów.

Informacje na temat oferty w biletomatach oraz lista dostępnych ulg.

0