13 euro – tylko tyle może Cię kosztować bilet, jeśli wybierasz się w podróż do Czech. Cena jest uzależniona od stacji odjazdu i przyjazdu pociągu. Wybierz trasę sprawdź, jak niska będzie cena biletu.
Praga i Ostrawa w Czechach, Warszawa, Kraków i Katowice w Polsce. Pięć miast, sześć tras. I sześć cen – korzystniejszych niż te, które wynikałyby z odległości taryfowych.

Jakie to ceny?

  • 13 euro za przejazd w relacji Katowice–Ostrawa lub Ostrawa–Katowice
  • 17,5 euro za przejazd w relacji Kraków–Ostrawa lub Ostrawa–Kraków
  • 30,5 euro za przejazd w relacji Warszawa–Ostrawa lub Ostrawa–Warszawa
  • 49 euro za przejazd w relacji Katowice–Praga lub Praga–Katowice
  • 54 euro za przejazd w relacji Kraków–Praga lub Praga–Kraków
  • 65 euro za przejazd w relacji Warszawa–Praga lub Praga–Warszawa

Ceny są regularne, to nie jest promocja – nie musisz polować na bilety z ograniczonej puli. Jeżeli podróżujesz z dzieckiem, przysługuje mu bilet ulgowy – 50-procentowa zniżka przysługuje dzieciom od 4 do 12 lat na odcinku PKP i dzieciom od 6 do 15 lat na odcinku CD (koleje czeskie). Do cen za przejazdy doliczana jest także opłata za zarezerwowanie miejsca do siedzenia w wysokości 3,5 euro.

Przewóz roweru

Jeśli w pociągu, którym podróżujesz znajduje się wagon przystosowany do przewozu rowerów, możesz zabrać w podróż do Czech swoje dwa kółka. Koszt to 10 euro w jedną stronę.

Zmiany i zwroty

Jeden raz, bez żadnych dodatkowych kosztów manipulacyjnych, możesz zmienić termin ważności biletu. Możesz również zmienić klasę wagonu na 1. albo dokonać zmiany w zakresie wyjazdu poza stację przeznaczenia – należy wówczas dopłacić różnicę w cenie (bez dodatkowych potrąceń).

Zwrot biletu to koszt 10% jego ceny. Przed upływem terminu ważności biletu możesz zwrócić go w kasie, po tym terminie należy skierować reklamację do warszawskiej siedziby PKP Intercity.

Warunki korzystania z oferty specjalnej „Cena relacyjna” - obowiązuje od 23 października 2018 roku Plik PDF otwiera się w nowym oknie

0