Interrail to pomysł dla tych, którzy cenią wolność. Bilet otwiera możliwość nielimitowanych podróży po takich krajach jak:

Austria Lichtenstein
Belgia Luksemburg
Bośnia i Hercegowina Macedonia
Bułgaria Monako
Chorwacja Portugalia
Czarnogóra Rumunia
Czechy Serbia
Dania Słowacja
Finlandia Słowenia
Francja Szwecja
Grecja Szwajcaria
Hiszpania Turcja
Holandia Węgry
Niemcy Włochy
Norwegia Wielka Brytania
Irlandia Litwa
Estonia Łotwa


Z biletem Interrail możesz łatwo przemieszczać się także promami m.in. pomiędzy Włochami a Grecją i jej wyspami. Rejsy dla posiadaczy biletu Interrail są darmowe lub otrzymują oni atrakcyjne zniżki.

Interrail to oferta skierowana do wszystkich osób posiadających status rezydenta Unii Europejskiej. Jedyne czego potrzebujesz to ważny dowód osobisty lub paszport. Podczas podróży powinieneś mieć ten dokument zawsze ze sobą, gdyż obsługa pociągu ma prawo zweryfikować Twoje dane. Prawo jazdy, wyciągi bankowe itp. nie są traktowane jako dokumenty potwierdzające narodowość w pociągach Interrail. Obowiązują jedynie oficjalne dokumenty państwowe jednoznacznie wskazujące na posiadanie statusu rezydenta kraju zamieszkania. Wybierając bilet Interrail możesz skorzystać ze zniżek przysługujących młodzieży, seniorom oraz rodzicom z dziećmi. Razem z biletem Interrail Global Pass otrzymasz mapę i przewodnik. W Polsce nabycie biletu Interrail możliwe jest najwcześniej na 60 dni przed pierwszym dniem ważności (u niektórych przewoźników możliwy jest jednak nawet 11-miesięczny termin przedsprzedaży). Terminy przedsprzedaży mogą być skrócone w szczególnych przypadkach, np. w czasie zmiany lub korekty rozkładu jazdy.

INTERRAIL TO TAKŻE WIELE ZNIŻEK

Podróżując z INTERRAIL masz dostęp do wielu zniżek oferowanych przez ponad 100 partnerów z kilkunastu kategorii m.in. zakwaterowania, atrakcji turystycznych, wynajmu rowerów, usług przewodników, restauracji i promów. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i przeglądaj kategorie i kraje, które zamierzasz odwiedzić.

DLA TWOJEJ WYGODY

Wiek dla osób, które mogą korzystać z biletów Interrail dla młodzieży został ustalony dla osób poniżej 28 lat.

Teraz w ramach biletu Interrail możesz skorzystać z szybkich pociągów Eurostar, łączących Wielką Brytanię z Europą kontynentalną. Jeśli chcesz skorzystać z biletu One Country Pass powinien on obejmować wszystkie kraje, przez które przebiega trasa Eurostar.

Rail Planner App

Wszystkie informacje, które mogą Ci się przydać podczas podróży z biletem Interrail znajdziesz także w darmowej aplikacji mobilnej Rail Planner.

Dzięki niej nawet bez dostępu do internetu sprawdzisz rozkład jazdy pociągów i dokładnie zaplanujesz swoją podróż. Za pomocą Rail Planner możesz kupić bilety na podróż włoskimi kolejami, jak również liniami obsługiwanymi przez Thalys oraz Eurostar. System podpowie Ci, gdzie potrzebna będzie rezerwacja miejsca w pociągu. Aplikacja posiada też mapy największych europejskich miast oraz ciekawostki na temat państw, które możesz zwiedzić z biletem Interrail.

Pobierz Rail Planner na swoje urządzenie.


0