Posiadając Bilet Warszawski IC masz możliwość korzystania ze środków stołecznej komunikacji miejskiej, z dowolną ilością przesiadek, na 75 minut przed wyjazdem lub po przyjeździe do Warszawy.

Bilet Warszawski IC, czyli zintegrowany system płatności za korzystanie z usług Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie oraz PKP Intercity, to dla pasażerów znaczne udogodnienie i oszczędność czasu. W ramach jednego biletu kolejowego możesz przez 75 minut jeździć komunikacją miejską po Warszawie w 1 strefie. Oferta dotyczy pociągów Twoich Linii Kolejowych (TLK), InterCity (IC) lub pospiesznych międzynarodowych w komunikacji krajowej do lub z Warszawy.

Bilet Warszawski IC w dniu przyjazdu lub wyjazdu ze stolicy uprawnia do podróżowania z dowolną liczbą przesiadek wszystkimi środkami stołecznej komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, pociąg, SKM, metro) na terenie 1 strefy biletowej ZTM.

Gdzie kupić Bilet Warszawski IC?

Bilet Warszawski IC można kupić w kasach biletowych prowadzących sprzedaż biletów na pociągi spółki PKP Intercity lub w pociągu spółki u konduktora.

Przydatne wskazówki i dodatkowe informacje

Jeżeli planujesz podróż metrem – wówczas w Punkcie Obsługi Pasażerów (wykaz punktów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl) należy pobrać wejściówkę wielokrotnego użytku, która pozwoli ci przejść przez bramki lub zjechać na peron windą.

Ofertę Bilet Warszawski IC można łączyć z wybranymi ofertami specjalnymi dot. przejazdów jednorazowych (m.in. Bilet Taniomiastowy, Bilet Rodzinny, Karta Dużej Rodziny) i zniżkami.

Warunki korzystania obowiązuje od 16 października 2015 roku
 
0