Podróż całej rodziny nie musi dużo kosztować! Sprawdź zniżki i udogodnienia.

Podróż całej rodziny wcale nie musi dużo kosztować! Dla wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy szereg zniżek i udogodnień. Wspólne, rodzinne wyjazdy z PKP Intercity to komfort w atrakcyjnej cenie.

Karta Dużej Rodziny w PKP Intercity to:

 

 


30-procentowy rabat podczas wspólnej podróży co najmniej 2 osób posiadających Kartę Dużej Rodziny (bez względu na przynależność rodzinną).

Warto wiedzieć

  • Poza 30-procentową zniżką podróżni, posiadający uprawnienia do ulg ustawowych, mogą również z nich skorzystać a więc np. bilet dla ucznia czy studenta będzie jeszcze tańszy.
  • Dzieci do 4 roku życia podróżują z PKP Intercity w wagonach 2. klasy za darmo. Wystarczy pobrać dla nich bilet uprawniający do bezpłatnego przejazdu.
  • Aby zapewnić rodzinie komfort w podróżowaniu, w naszych pociągach znajdziesz takie udogodnienia jak przedziały dla opiekunów z dziećmi czy przewijaki dla maluchów w toaletach.
  • Oferta obowiązuje podczas podróży pociągami PKP Intercity w komunikacji krajowej (EIP, EIC, IC i TLK) w dowolnej klasie.

***

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

O Kartę Dużej Rodziny może się starać rodzina z minimum trójką dzieci bez względu na dochód. Wnioski składa się w gminie właściwej dla miejsca zamieszkania. Dokładny wykaz zniżek znajduje się na stronie rodzina.gov.pl.

Warunki korzystania (wersja pdf)

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIP - obowiązuje od 11 marca 2018 roku

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIC - obowiązuje od 11 marca 2018 roku

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina TLK IC - obowiązuje od 13 grudnia 2015 roku

0