Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny, to teraz możesz otrzymać dodatkowy rabat na wspólne podróże. Chcemy, abyś podczas podróży poczuł się ze swoją rodziną jak w domu.

Podróżując pociągami PKP Intercity możesz skorzystać z wielu zniżek i udogodnień:

Rabat 30% przyznany zostanie jeżeli co najmniej 2 osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny (bez względu na przynależność rodzinną) zakupią wspólnie bilet.


Podróżni z Kartą Dużej Rodziny mogą liczyć na 20% zniżkę na menu dla dzieci oraz 10% rabat na ofertę w wagonach gastronomicznych WARS. Dodatkowo, do każdego zestawu dla najmłodszych, mały podróżnik otrzyma wagonik zabawkę.


Aby zapewnić rodzinie komfort w podróżowaniu, w naszych pociągach znajdziesz takie udogodnienia jak: przewijaki dla maluchów w toaletach, specjalne wagony z mobilnym placem zabaw czy możliwość bezpłatnego podgrzania posiłku dla dziecka.


Ponadto, poza zniżką 30%, podróżni, posiadający uprawnienia do ulg ustawowych, mogą również z nich skorzystać a więc np. bilet dla ucznia czy studenta będzie jeszcze tańszy.


Powyższa oferta obowiązuje podczas podróży pociągami PKP Intercity w komunikacji krajowej (TLK, IC, EIC i EIP), w dowolnej klasie.

***

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

O Kartę Dużej Rodziny może się starać rodzina z minimum trójką dzieci bez względu na dochód. Wnioski składa się w gminie właściwej dla miejsca zamieszkania. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny jest uzupełnieniem lokalnych kart dla dużych rodzin. Dokładny wykaz zniżek znajduje się na stronie rodzina.gov.pl.

Warunki korzystania (wersja pdf)

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIP

 Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina EIC

Tabele opłat wg oferty specjalnej Duża Rodzina TLK IC

0