Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów podróżujących po Polsce pociągami kilku przewoźników, oferujemy Państwu Pakiet Podróżnika, teraz dostępny również w sprzedaży online.

W ramach Pakietu Podróżnika można zakupić maksymalnie 6 biletów ważnych na przejazd pociągami spółek PKP Intercity, PolRegio, PKP SKM Trójmiasto oraz Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Pakiet Podróżnika jest dostępny w oznaczonych za pomocą piktogramów kasach biletowych wyżej wymienionych przewoźników.

W Pakiecie Podróżnika dostępne są bilety na jednorazowy przejazd w wagonie z miejscami do siedzenia, z gwarancją albo bez gwarancji tego miejsca (z wyłączeniem miejsc menadżerskich). W ramach Pakietu uwzględniane są wszystkie zniżki i oferty handlowe przewoźników. Jeśli chodzi o PKP Intercity, są to:

  1. SuperPromo, Promo, Wcześniej Taniej,
  2. Duża Rodzina,
  3. Bilet Taniomiastowy,
  4. Bilet Bliskomiastowy,
  5. Bilet Rodzinny,
  6. Bilet dla Seniora.

Pakiet Podróżnika to oszczędność czasu i ułatwienie dla pasażerów, dzięki któremu nie muszą oni oczekiwać w kilku kolejkach, a bilety na całą podróż mogą zakupić w jednym okienku kasowym, a na większość wybranych tras, obsługiwanych przez PKP Intercity, PolRegio i PKP SKM Trójmiasto również online za pośrednictwem strony bilkom.pl. Pozwala to oszczędzać również papier przeznaczony na bilety, co szczególnie ucieszy miłośników ekologii.

Już niebawem, po zakończeniu niezbędnych testów, przez Bilkom 2 w ramach Pakirtu Podróżnika będą dostępne także bilety na przejazdy Łódzką Koleją Aglomeracyjną.

Propozycja jest pierwszym krokiem w kierunku wypracowania Wspólnego Biletu. W niedalekiej przyszłości planowane jest dołączenie do Pakietu Podróżnika innych operatorów kolejowych działających w Polsce.

Zobacz gdzie możesz dojechać korzystając z oferty

Uwaga: Mapa zawiera okresowe połączenia sezonowe, aby dokładnie zaplanować podróż w interesującym Cię terminie skorzystaj z wyszukiwarek połączeń na stronach internetowych przewoźników.

Jak korzystać z Pakietu Podróżnika?

Poniżej znajdą Państwo instrukcję jak czytać oznaczenia na bilecie oraz przewodnik po oznaczeniach ulg.


0