Baner promujący ofertę Wcześniej Taniej

Dlaczego pociąg?

Podróż pociągiem to atrakcyjna alternatywa dla samochodu. Gęsta sieć połączeń, duża częstotliwość kursowania pociągów i coraz wyższy standard sprawiają, że niezależnie dokąd się wybierasz, możesz liczyć na bezpieczną, komfortową i ekologiczną podróż. Dzięki ofercie Wcześniej masz możliwość znacznego obniżenia ceny biletu, co jest szczególnie ważne, gdy podróżujesz sam.

W pociągu możesz odpocząć, popracować lub porozmawiać z rodziną. Zjesz też ciepły posiłek w wagonie restauracyjnym. Nie musisz nadawać ani czekać na odbiór bagażu jak w przypadku podróży samolotem ani wyjeżdżać poza centrum miasta, żeby dotrzeć do lotniska. Dworce zlokalizowane w centralnych punktach z łatwym dojazdem skracają czas podróży i oszczędzają nerwy. Z nami nie musisz martwić się korkami, warunkami pogodowymi na drodze, brakiem miejsc parkingowych ani patrolami policji.

Porównaj czas przejazdu na przykładowych trasach i sprawdź naszą propozycję komfortowych połączeń w atrakcyjnych cenach.

Czas przejazdu *
Pociąg Auto
Warszawa - Katowice 2:10 3:34
Warszawa - Kraków 2:10 3:57
Warszawa - Gdańsk 2:57 3:44
Warszawa - Rzeszów 3:49 4:25
Warszawa - Bielsko-Biała 3:04 4:13

* Czasy przejazdu samochodem z Google Maps poza godzinami szczytu, trasy w obu przypadkach od dworca Warszawa Zachodnia do Dworca w danym mieście

Planowanie się opłaca.
Kup swój bilet z wyprzedzeniem
i skorzystaj ze zniżki 30%, 20% lub 10%

Animacja kalendarza pokazująca planowanie podróży z wyprzedzeniem

Szczegóły oferty

  • Oferta „Wcześniej” obejmuje wszystkie kategorie pociągów: EIP, EIC, IC oraz TLK w klasie 2 i obowiązuje na dowolnie wybranych relacjach.
  • Wysokość zniżki uzależniona jest od momentu nabycia biletu.
  • Przy zakupie biletu z odpowiednim wyprzedzeniem, zniżka jest naliczana automatycznie.
  • Osoby posiadające indywidualne uprawnienia do ulg ustawowych mogą nabyć bilet ulgowy.

Jak skorzystać

Bilety w ofercie dostępne są:

 

Warunki i cennik oferty

0