Podróż Pendolino z Krakowa do Warszawy za 49 złotych, a dalej przejazd taksówką z 15% rabatem. Od dzisiaj do 6 grudnia (lub do wyczerpania limitu kodów) pasażerowie pociągów Express Intercity Premium kupując bilet online mogą otrzymać jednorazowy kod rabatowy na przejazd taksówką należącą do sieci Taxi Polska m.in. w Krakowie, Katowicach, Trójmieście czy Warszawie.

PKP Intercity oprócz działań koncentrujących się na podnoszeniu komfortu podróży pociągami, cały czas pracuje nad rozszerzeniem pakietu usług dodatkowych. W ramach wstępu do nowej oferty, przewoźnik realizuje pilotażową akcję z kodami rabatowymi na taksówki.

Chcemy żeby nasza oferta nie ograniczała się wyłącznie do przejazdu pociągiem. Zaczynamy rozwijać pakiet usług dodatkowych np. komfortowy dojazd na dworzec – wyjaśnia Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity. Celem pilotażowej akcji jest zebranie opinii od podróżnych i dopasowanie docelowej oferty do ich potrzeb – dodaje.

Tańsza taksówka w największych miastach

Od dzisiaj do 6 grudnia* pasażerowie pociągów Express Intercity Premium będą mogli skorzystać z kodów promocyjnych na taksówki zrzeszone w sieci Taxi Polska i kursujące w następujących miastach: Warszaw- Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole i Częstochowa. Jednorazowe kody są przyznawane do wybranych biletów online i można z nich skorzystać do 7 stycznia 2016 roku.

Aby otrzymać kod, należy zaznaczyć pole „Złap Tańsze Taxi” na ekranie podsumowującym transakcję. Zostanie on wygenerowany wraz z mailem potwierdzającym zakup oraz z biletem elektronicznym. Kod należy podać w trakcie telefonicznego zamawiania taksówki i przekazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu. Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.intercity.pl/pl/tansze-taxi.

W ramach przygotowania do nowej oferty PKP Intercity planuje przeprowadzenie jeszcze 2 dodatkowych akcji promocyjnych z korporacjami taksówkowymi. O kolejnych działaniach promocyjnych przewoźnik poinformuje wkrótce. Wszelkie sugestie dotyczące akcji można zgłaszać na adres: TaxiOpinie@intercity.pl.

Organizatorami promocji są PKP IC oraz Ele Taxi Warszawa, które reprezentuje sieć Taxi Polska. Partnerami sieci Taxi Polska są m.in. Radio Taxi Barbakan z Krakowa, MPT Taxi z Katowic, Mini Taxi z Wrocławia, Hallo Taxi z Gdańska, Radio Taxi Opolanie z Opola i Taxi Jura z Częstochowy.

*) lub do wyczerpania limitu kodów

0