Bezpieczeństwo, wygoda, szybkość - to jedne z tysięcy powodów, dla których Polacy wybierają PKP Intercity. A dlaczego Ty wybierasz się w podróż pociągiem? PKP Intercity właśnie udostępniło ankietę, w której pyta pasażerów o ich motywy do podróżowania koleją.

Między styczniem a sierpniem 2018 roku z usług PKP Intercity skorzystało już 31 mln osób! Podróżują dosłownie wszyscy. Rodziny z dziećmi, seniorzy, studenci czy biznesmeni. Dane pozyskane przez PKP Intercity wskazują, że przedstawiciele wielu grup coraz częściej decydują się na przejazd pociągiem.

PKP Intercity pragnie poznać Twoją opinię o przejazdach koleją i dowiedzieć się co sprawia, że wybierasz pociąg. Ankieta nawiązuje do kampanii PKP Intercity „Tysiące powodów do podróżowania”. Znajdują się w niej pytania skierowane do wszystkich, którzy w ciągu ostatniego roku odbyli podróż składami PKP Intercity, prywatnie lub zawodowo. Kwestionariusz dostępny jest na stronie głównej PKP Intercity: powodydopodrozy.badanie.net, a jego wypełnienie zajmie dosłownie 5 minut.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie!

0