Biletowa Czwartkomania w PKP Intercity trwa! Dla prawdziwych łowców okazji przewoźnik udostępnia w każdy czwartek pulę najtańszych biletów na wybrane połączenia ekspresowe. Nie zwlekaj, skorzystaj z oferty i odkryj najpiękniejsze zakątki polskich miast nawet za 29 zł!

Spontanicznie w drogę

Nie zdążyłeś zaplanować podróży z wyprzedzeniem, a może jesteś zwolennikiem spontanicznych wyjazdów? Biletowa Czwartkomania to oferta specjalnie dla ciebie. Jak upolować promocyjny bilet na ekspres? Wystarczy poczekać do czwartku, wejść na stronę intercity.pl i sprawdzić kiedy i do jakiego miasta w Polsce można wybrać się nawet za 29 zł. Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim w Krakowie, magiczny zamek w Malborku czy legendarne polskie okręty w gdyńskim porcie to tylko niektóre z uroków Polski, które możesz odkryć, podróżując pociągami PKP Intercity w atrakcyjnych cenach.

Czwartkowe okazje

Co czwartek PKP Intercity w ramach oferty Biletowa Czwartkomania udostępnia pulę najtańszych biletów na wybrane pociągi Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Przewoźnik prezentuje listę składów objętych promocją na stronie intercity.pl. Bilety w atrakcyjnych cenach dotyczą 2. klasy i zaczynają się już od 29 zł. Łączą się z ulgami ustawowymi, dlatego student czy uczeń za przejazd zapłaci jeszcze mniej. Bilety są dostępne od momentu pojawienia się promocji aż do dnia poprzedzającego odjazd pociągu lub do wyczerpania puli. Można je kupić w systemie e-IC, aplikacji mobilnej, a także w kasach i automatach biletowych. Ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ lista proponowanych miast stale się zmienia, tworząc tym samym kolejne pomysły na spontaniczne podróże.

0