Z PKP Intercity taniej do Pragi i Ostrawy. Od sierpnia spadają ceny biletów do Czech. Pasażerowie zapłacą za podróż nawet do 21% mniej.
Z PKP Intercity taniej do Pragi i Ostrawy. Od sierpnia spadają ceny biletów do Czech. Pasażerowie zapłacą za podróż nawet do 21% mniej.
W ofercie PKP Intercity pojawiły się nowe, atrakcyjniejsze ceny biletów w  sześciu wybranych relacjach Polska - Czechy. Taniej do Pragi i Ostravy będzie można pojechać 
z Warszawy, Krakowa oraz Katowic. Dzięki obniżce pasażer 2. klasy pociągu do Czech zapłaci za bilet mniej, nawet do 21 % (w przypadku relacji Katowice – Ostrava).
Po wdrożeniu modelu cen relacyjnych na wybranych liniach krajowych przyszedł czas na pociągi międzynarodowe. Nowy system cenowy oparty nie na kilometrach, a na pełnych relacjach, obowiązuje teraz w pociągach do Czech. Chcemy tym samym zachęcić pasażerów do podróżowania za granicę pociągami PKP Intercity – mówi Marcin Celejewski, Członek Zarządu ds. handlowych PKP Intercity S.A.

 Pasażerom podróżującym do Czech, PKP Intercity poza nowym, relacyjnym cennikiem, oferuje specjalne bilety w ramach promocji SparDay i SparNight. Z Warszawy do Pragi pociągiem EC Praha podróż może kosztować już 24, a po wyczerpaniu tej puli, 29 i 34 euro. Natomiast wybierając się do Pragi z Krakowa składem MP Silesia za najtańszy bilet z puli SparNight zapłacimy 19 euro.
0