Informujemy, że w dniu 11.11.2018 r. wprowadza się wzajemne honorowanie biletów w Warszawskim Węźle Kolejowym i na terenie województwa mazowieckiego.

W godz. 8:00 – 24:00 dnia 11.11.2018 r. obowiązuje wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów ZTM Warszawa (ZTM), PKP Intercity (PKP IC), Kolei Mazowieckich – KM (KM) i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA) według następujących zasad:

  1. Bilety ZTM Warszawa – honorowane są w pociągach PKP IC i KM na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach).
  2. Bilety PKP Intercity – honorowane są w pociągach KM wewnątrz obszaru ograniczonego stacjami: Kutno, Żyrardów, Skierniewice, Skarżysko Kamienna, Łuków, Małkinia, Działdowo. W pociągach SKM i pojazdach ZTM Warszawa (autobusy, tramwaje, metro) honorowane są na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach).
  3. Bilety KM – honorowane są w pociągach PKP IC wewnątrz obszaru ograniczonego stacjami: Kutno, Żyrardów, Skierniewice, Skarżysko Kamienna, Łuków, Małkinia, Działdowo. W pociągach SKM i pojazdach ZTM Warszawa (autobusy, tramwaje, metro) honorowane są na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach).
  4. Bilety ŁKA – honorowane są w pociągach PKP IC, KM, SKM wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach) oraz w pojazdach ZTM (autobusy i tramwaje) w ciągu ulic na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach).

 Pociągi EIP (Ekspres Intercity Premium), wagony sypialne i z miejscami do leżenia nie są objęte honorowaniem.

Za utrudnienia przepraszamy.

0