W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2019 roku „PKP Intercity” S.A. informuje, że w godzinach od 04:00 do 24:00 na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia w obu kierunkach obowiązuje wzajemne honorowanie ważnych, aktywowanych biletów przewoźników: Koleje Mazowieckie (KM), Łódzka Kolej Aglomeracyjna (ŁKA), Szybka Kolej Miejska (SKM) oraz stołecznego Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM). Z honorowania biletów wyłączone są pociągi kategorii EIP (Express InterCity Premium), wagony sypialne i wagony z miejscami do leżenia.

Bilety PKP Intercity ważne będą w pociągach KM i SKM na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia w obu kierunkach oraz w autobusach i tramwajach ZTM kursujących ciągami ulic pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia.

Uwaga: Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są zobowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 11.11.2019 r. godz. 09:55, a posiadacze biletów zakodowanych na Warszawskiej Karcie Miejskiej muszą je uprzednio aktywować.

0