Informujemy, że w dniu 24.01.2018 z przyczyn technicznych następujące pociągi EIP będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • EIP 4502 relacji Bielsko Biała Główna – Gdynia Główna w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, oraz 7 wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • EIP 5404 relacji Gdynia Główna – Bielsko Biała Główna w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, oraz 7 wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • EIP 4100 relacji Bielsko Biała Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej , wagon gastronomiczny, oraz 6 wagon klasy drugiej, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • EIP 1402 relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, wagon gastronomiczny, oraz 4 wagony klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • EIP 4506 relacji Bielsko Biała Główna – Gdynia Główna w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, wagon gastronomiczny, oraz 4 wagony klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • EIP 5400 relacji Gdynia Główna – Gliwice w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, wagon gastronomiczny, oraz 5 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • EIP 4504 relacji Gliwice – Gdynia Główna w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej, wagon gastronomiczny, oraz 5 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Za utrudnienia przepraszamy.

0