Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 04.04.2019 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 4116/7 ,,Pilecki” relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 7112/3 ,,Konopnicka” relacji Zielona Góra - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 6117/8 ,,Dąbrowska” relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1512 ,,KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie brak wagonu dla osób z niepełnosprawnością na wózkach  inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114 ,,MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie brak wagonu dla osób z niepełnosprawnością na wózkach  inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 7302 ,,WAWEL” relacji Poznań Główny –Kraków Główny w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej oraz cztery wagony klasy 2  W składzie brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu dla osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich.
 • Pociąg IC 1620 ,,ORZESZKOWA” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120 ,,ORZESZKOWA” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1416 ,,PILECKI” relacji Warszawa Wschodnia- Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5610 ,,SŁOWACKI” relacji Ełk – Jelenia Góra w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 61170 ,,KARKONOSZE” relacji Jelenia Góra- Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4108 ,,DAMROT” relacji Bielsko Biała – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1712 ,,KONOPNICKA” relacji Warszawa Wschodnia- Zielona Góra w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616 ,,DĄBROWSKA” relacji Białystok –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1614 ,,MICKIEWICZ” relacji Warszawa Wschodnia –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6110 ,,ASNYK” relacji Wrocław Główny –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1614/5 " Mickiewicz " relacji Warszawa Wschodnia. - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg  IC 1530/1 ,,KUJAWIAK" relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich- bez platformy. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

        Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0