Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 07.04.2019 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 4108/9 ,,DAMROT” relacji Bielsko Biała Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 7112/3 ,,KONOPNICKA” relacji Zielona Góra - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1512/3 ,,Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 5114/5 ,,Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 15104/5 ,,Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 51104/5 ,,Rejewski” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 5130/1 ,,Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1412/3 ,,Daszyński” relacji Białystok - Żywiec w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4110/1 ,,Korfanty” relacji Żywiec - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620/1 ,,Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 ,,Dąbrowska” relacji Białystok –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w składzie brak wagonu do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1712/3 ,,Konopnicka” relacji Warszawa Wschodnia – Zielona Góra w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1410/1 ,,Korfanty” relacji Warszawa Wschodnia- Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu barowego.
 • Pociąg IC 4112/3 ,,Daszyński” relacji Bielsko Biała Główna -  Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1416/7 ,,Pilecki” relacji Warszawa Wschodnia -  Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1514/5 ,,MONIUSZKO” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5112/3 ,,Kopernik" relacji  Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530/1 ,,Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 ,,Dąbrowska” relacji Białystok Wrocław Główny  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0