Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 08.04.2019 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 1620/1 ,,Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1512/3 ,,Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 5114/5 ,,Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1522/3 ,,Warmia” relacji Warszawa Zachodnia- Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 5322/3 ,,Kolberg” relacji  Olsztyn Główny - Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1410/1 ,,Korfanty” relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4112/3 ,,Daszyński” relacji Bielsko Biała Główna -  Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1412/3 ,,Daszyński” relacji Białystok – Żywiec w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4110/1 ,,Korfanty” relacji Żywiec - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6116/7 ,,Dąbrowska” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1614/5 ,,Mickiewicz” relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6110/1 ,,Asnyk” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130/1 ,,Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 7112/3 ,,Konopnicka” relacji Zielona Góra - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 ,,Dąbrowska” relacji Białystok –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4116/7 ,,Pilecki” relacji Racibórz – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1416/7 ,,Pilecki” relacji Warszawa Wschodnia -  Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprwanych na wózkach.
 • Pociąg IC 1530/1 "Kujawiak" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1514/5 "Moniuszko" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach.
 • Pociąg IC 5112/3 "Kopernik" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach.

Za utrudnienia przepraszamy.

0