Informujemy, że w dniu 08-10-2019r. roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC  1530 ,,Kujawiak" relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1512/3 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114/5 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130/1 ,,Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620/1 ,,Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1614/5 ,,Mickiewicz" relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6110/1 ,,Asnyk" relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1610/1 ,,Asnyk" relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6114/5 ,,Mickiewicz" relacji Wrocław Główny – Białystok na odcinku Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1410/1 ,,Korfanty" relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko-Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć  wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4112/3 ,,Daszyński" relacji Bielsko-Biała Główna – Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć  wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4116/7 ,,Pilecki " relacji Racibórz – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC  1712 ,,Konopnicka" relacji Warszawa Wschodnia- Zielona Góra  Główna w zestawieniu dwa  wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 16170/1 „Karkonosze” relacji Białystok – Jelenia Góra  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0