Informujemy, że dnia 08.08.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1512 „Kopernik”  relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg  IC 5114 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1522 ,,Warmia" relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5322 ,,Kolberg" relacji Olsztyn Główny - Kraków Główny na odcinku Olsztyn Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 55179,,Powiśle" relacji Bydgoszcz Głowna – Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 5360 ,,Witkacy" relacji Gdynia Główna – Łódź Widzew w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego

Za utrudnienia przepraszamy.

0