Informujemy, że w dniu 09-10-2019r. roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC  7112 ,,Konopnicka" relacji  Zielona Góra  Główna – Białystok w zestawieniu dwa  wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC  1530 ,,Kujawiak" relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1512/3 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114/5 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620/1 ,,Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 ,,Dąbrowska” relacji Białystok - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1412/3 ,,Daszyński" relacji Białystok - Bielsko-Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć  wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4110/1 ,,Korfanty" relacji  Bielsko-Biała Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć  wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1514/5 „Moniuszko” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5112/3 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 51110/1 ,,Rejewski” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1522/3 ,,Warmia" relacji Warszawa Zachodnia - Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5322/3 , Kolberg" relacji Olsztyn Główny - Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 3120/1 , Reymont" relacji Kraków Główny - Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6510/1 , Słowacki" relacji Jelenia Góra - Ełk w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie brak wagonu dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego. Na stacji Warszawa Wschodnia nastąpi wymiana składu wagonowego na skład zespolony ED 161 - 007.
 • Pociąg IC  15110/1 ,,Rejewski" relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa  wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2 brak  wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich, oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 "Dąbrowska" relacji Białystok - Wrocław Główny w zestawieniu dwa  wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

 Za utrudnienia przepraszamy.

0