Informujemy że w dniu 09-06-2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi.

  • Pociąg IC 55179 ,,Powiśle” relacji Bydgoszcz Główna- Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5330 ,,Sukiennice” relacji Gdynia Główna -  Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1620/1 „Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6114/5 "Mickiewicz" relacji Wrocław Główny - Białystok na odcinku Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia wymiana składu wagonowego na skład zespolony zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Pociąg IC 6121 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0