Informujemy że w dniu 10-06-2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi.

  • Pociąg IC 1512 ,,KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114 ,,MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1530 ,,KUJAWIAK” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3526 ,,SIENKIEWICZ" relacji Kraków Główny - Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5326 ,,SIENKIEWICZ" relacji  Olsztyn Główny - Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1522 ,,WARMIA" relacji Warszawa Zachodnia -Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5322 ,, KOLBERG" relacji Olsztyn Główny - Kraków Główny na odcinku  Olsztyn Główny  - Warszawa Wschodnia kursuje zastępczym składem wagonowym w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1620 „Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego, oraz wagonu przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg IC 6120 „Orzeszkowa” relacji  Wrocław Główny -Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego, oraz wagonu przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg IC 1514 ,,MONIUSZKO” relacji  Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 5112 "KOPERNIK" relacji  Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
    Za utrudnienia przepraszamy.
0