Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 11.07.2019 r. następujące pociągi będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1512 ,, KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia –Bydgoszcz Głowna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114 ,,MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1522 ,,WARMIA” relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5322 ,,KOLBERG” relacji Olsztyn Główny – Kraków Główny na odcinku Olsztyn Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy (składem zespolonym ED160).
  • Pociąg IC 4520 ,,HUTNIK” relacji Katowice – Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5124/5 „DOKER” relacji Gdynia Główna - Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia Przepraszamy.

 

0