Informujemy, że w dniu 11-10-2019r. roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

 •  Pociąg IC 1512/3 ,,Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114/5 ,,Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130/1 ,,Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 .W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 51110 ,,Rejewski” relacji Bydgoszcz Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1410/1 ,,Korfanty” relacji Warszawa Wschodnia –Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4112/3 ,,Daszyński” relacji Bielsko Biała Główna- Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1412/3 ,,Daszyński" relacji Białystok - Żywiec w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4110/1 ,,Korfanty" relacji  Żywiec - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620/1 ,,Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1 ,,Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 .W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1614/5 ,,Mickiewicz” relacji Warszawa Wschodnia –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6110/1 ,,Asnyk " relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530/1 ,,Kujawiak" relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy skład zespolony ED 160 - 009.
 • Pociąg IC 1514/5 „Moniuszko” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5112/3 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0