Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 12.07.2019 r. następujące pociągi będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 5112/3 ,, KOPERNIK” relacji Bydgoszcz Głowna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1514/5 ,,MONIUSZKO” relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5420/1 ,,HUTNIK” relacji  Gdynia Główna - Katowice w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1524/5 „DOKER” relacji  Łódź Fabryczna - Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia Przepraszamy.

 

0