Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 13.03.2018r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 6122/3 „Dąbrowska" relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 4122/3 „Wysocki” relacji Bielsko Biała Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 1614/5 ,,Słowacki" relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 6110/1 ,,Asnyk" relacji Wrocław Główny-Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0