Informujemy, że w dniu 14.03.2018 z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 1610 Asnyk relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 6114 Słowacki relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 1612 Orzeszkowa relacji Białystok – Jelenia Góra w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej oraz 4 wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • IC 61171 Karkonosze relacji Jelenia Góra – Białystok w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej oraz 4 wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0