Informujemy, że dnia 15.08.2019 r. w związku z przewidywaną zwiększona frekwencją w pociągu nr 6114 (powrót pielgrzymów z Częstochowy) następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg  IC nr 1610 „Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz osiem wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC nr 6114 ,,Mickiewicz” relacji Wrocław Główny – Białystok na odcinku Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz osiem wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy (składem zespolonym ED161).
  • Pociąg IC 1530„Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

 

  • Pociąg IC 1002/3 „Leśmian ” relacji Białystok - Łódź Fabryczna na odcinku Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna  w zestawieniu trzy wagony klasy 1 oraz dziewięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach.

Za utrudnienia przepraszamy.

0