Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 15.10.2018 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 6122/3 Dąbrowska relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 7 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1514/5 Warmia relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  •  Pociąg IC 5322/3 Kolberg relacji Olsztyn Główny – Kraków Główny w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 13108/9 Kinga relacji Warszawa Wschodnia – Kraków Główny w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej oraz 3 wagony klasy drugiej. W składnie pociągu brak wagon przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1614/5 Słowacki relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu 2 wagonu klasy pierwszej oraz 7 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6111/0 Asnyk relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagonu klasy pierwszej oraz 7 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0