Informujemy że w dniu 18-04-2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi  będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi.

 

 • Pociąg IC 1410 ,,KORFANTY” relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4112 ,,DASZYŃSKI” relacji Bielsko Biała- Białystok Biała w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620 ,,ORZESZKOWA” relacji Warszawa Wschodnia –Wrocław Główny w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120 ,,ORZESZKOWA” relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1412 ,,DASZYŃSKI” relacji Białystok –Żywiec w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu Gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4110 ,,KORFANTY” relacji Żywiec- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu Gastronomicznego.
 • Pociąg IC 7112 ,,KONOPNICKA” relacji Zielona Góra- Białystok w zestawieniu: dwa wagony klasy 1  oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu Gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4116 ,,PILECKI” relacji Racibórz- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.  W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1512 ,,KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia- Bydgoszcz Główna w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114 ,,MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130 ,,KUJAWIAK” relacji Bydgoszcz Główna –Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530/1 „Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 • Pociąg IC 1408/9 ,,Damrot” relacji Warszawa Wschodnia - Bielsko Biała Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy drugiej. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1416/7 ,,Pilecki” relacji  Warszawa Wschodnia - Racibórz  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy drugiej. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 „Dąbrowska” relacji Białystok –  Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0