Informujemy, że w dniu 19-01-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 1526/7 ,,Kopernik" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130/1 ,, Rejewski" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1532/3,, Kujawiak" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 5132/3 ,, Kujawiak" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 3820/1 „Barbakan” relacji Kraków Główny - Szczecin Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 81116/7 „Włókniarz” relacji Szczecin Główny – Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1620/1 „Panorama” relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6126/7 „Słowacki” relacji Wrocław Główny - Białystok  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4124/5,, Pilecki" relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 61190/1 „Karkonosze” relacji Szklarska Poręba  Górna – Białystok do stacji Warszawa Wschodnia zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy – skład zespolony ED -161, od stacji Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1422/3 „Kmicic” relacji Białystok - Częstochowa  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4122/3 „Kmicic” relacji Częstochowa - Białystok  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1626/7 „Słowacki” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 6122/3 „Asnyk” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1530/1 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5126/7 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1630/1 „Oleńka” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 16190/1 „Karkonosze” relacji Białystok – Szklarska Poręba Górna na odcinku Białystok – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym  wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg będzie zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy.

Za utrudnienia przepraszamy.

0