Informujemy,  że z przyczyn technicznych w dniu 19.06.2019 roku następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 4116/7 "PILECKI" relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu  brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 1512/3 KOPERNIK  relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu  brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114/5 MONIUSZKO  relacji  Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu  brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 1416/7 "PILECKI" relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu  brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0