Informujemy, że w dniu 19.08.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1512/3 „Kopernik” relacji  Warszawa Wschodnia -  Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114/5 „Moniuszko” relacji  Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5420/1 „Hutnik” relacji  Gdynia Główna - Katowice na odcinku Gdynia Główna Łódź Widzew w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć  wagonów klasy 2, brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Łódź Widzew pociąg zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy (składem zespolonym ED161).
  • Pociąg IC 15110/1 „Rejewski” relacji  Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1514/5 „Moniuszko” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5112/3 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0