Informujemy, że w dniu 21.02.2018 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC  będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 6122/3 Dąbrowska relacji Wrocław Główny - Białystok w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • IC 1002/3 Jagiellończyk relacji Białystok - Łódź Fabryczna na odcinku Białystok - Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej, w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • IC nr 1618 Ślęża relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu: 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC nr 1430 Pilecki w zestawieniu:  2 wagony klasy pierwszej, 6 wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0