Informujemy, że w dniu 21.08.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC nr 1512/3 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 5114/5 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 1522/3 „Warmia” relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 5322/3 „Kolberg” relacji Olsztyn Główny – Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego. Na stacji Warszawa Wschodnia wymiana składu wagonowego na skład zespolony ED160 „Flirt” zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Pociąg IC nr 1514/5 „Moniuszko” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC 5112/3 ,,Kopernik" relacji Bydgoszcz Główna -Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością  na wózkach. W składzie brak wagonu barowego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0