Informujemy, że w dniu 22.03.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 55179 „Powiśle” relacji Bydgoszcz Główna – Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2. w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5330/1 „Sukiennice” relacji Gdynia Główna – Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2. w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 4108 „Damrot” relacji Bielsko Biała - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3820/1 „Barbakan” relacji Kraków Główny – Szczecin Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 i pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 8701/0 „Merkury” relacji Szczecin Główny – Poznań Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 i pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 15104/5 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 51104/5 „Rejewski” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1416/7 „Pilecki” relacji Warszawa Wschodnia – Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1408/9 „Damrot” relacji Warszawa Wschodnia - Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 i sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy

0