Informujemy, że w dniu 24.07.2019r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 1512/3 "Kopernik" relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
 •  Pociąg IC 5114/5 "Moniuszko" relacji Bydgoszcz Główna-Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

  Pociąg IC 1614/5 "Mickiewicz" relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

  Pociąg IC 6110/1 "Asnyk" relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

  Pociąg IC 4116/7 ,,Pilecki" relacji Racibórz -Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. W składzie brak wagonu barowego.

  Pociąg IC 1416/7 ,,Pilecki" relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu barowego.

   

  Za utrudnienia przepraszamy.

0