Informujemy, że w dniu 24.09.2018 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 1428 Korfanty relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 4128 Korfanty relacji Bielsko Biała Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 1610 Asnyk relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 6115 Słowacki relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 6123 Dąbrowska relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 3522/3 Kolberg relacji Kraków Główny – Olsztyn Główny na odcinku Kraków Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu 1 wagon klasy pierwszej oraz 4 wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy, składem zespolonym ED160.
  • IC 1430/1 „Pilecki” relacji Warszawa Wschodnia – Racibórz w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • IC 4130/1 „Pilecki” relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu 2 wagony klasy pierwszej oraz 6 wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0