Informujemy, że w dniu 10.01.2019 z przyczyn technicznych następujące pociągi EIP będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg EIP 6104/5 relacji Jelenia Góra – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • EIP 3106/7 relacji Kraków Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg EIP 1504/5 relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Głowna w zestawieniu jeden wagon klasy 1, sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • EIP 5306/7 relacji Gdynia Głowna - Kraków Główny na odcinku  Gdynia Główna - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • EIP 1604/5  relacji Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Za utrudnienia przepraszamy.

0