Informujemy, że w dniu 12.04.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi EIP będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg EIP 1502/3 relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg EIP 5304/5 relacji  Gdynia Główna- Kraków Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg EIP 3102/3 relacji  Kraków Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg EIP 1604/5 relacji Warszawa Wschodnia – Jelenia Góra  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.

Za utrudnienia przepraszamy.

0