Informujemy, że w dniu 13.04.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi EIP będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg EIP 6104/5 relacji Jelenia Góra - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg EIP 1300/1 relacji Warszawa Wschodnia - Kraków Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg EIP 3506/7 relacji Kraków Główny – Gdynia Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg EIP 5310/1 relacji  Gdynia Główna- Kraków Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć  wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.

Za utrudnienia przepraszamy.

0