Informujemy że w dniu 21-11-2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi EIP będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi

  • Pociąg EIP 1502/3 relacji Warszawa Zachodnia –Gdynia Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon restauracyjny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg EIP 5304/5 relacji Gdynia Główna- Kraków Główny  w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon restauracyjny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg EIP 3102/3 relacji Kraków Główny –Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon restauracyjny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg EIP 1604 relacji  Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra w zestawieniu jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.

        Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0